Обчисліть масу солі та води, необхідних для приготування 200 г розчину з масовою часткою солі 16


Ответы на вопрос

Отвечает Юров Иван.

дано

m(ppa)=200g

W=16%

m(соли)=m=(ppa)*w/100%=200*16%/100%=32g

m(H20)=200-32=168g

ответ= 32г,168г