У воді масою 150 г розчинили 10 г кухонної солі. Обчисліть масову частку солі у розчині.


Ответы на вопрос

Отвечает Широкова Галя.

Ответ:

6,25%

Объяснение:

m (H2O)-150г

m (NaCl)-10г

m (розчину)=150г+10г=160 г

w (NaCl)=10г/160г=0,0625г*100%=6,25%