Знайдіть формулу алкану якщо густина його за нормальними умовами 1.96г/моль​


Ответы на вопрос

Отвечает Митрюхина Мария.

Відповідь:

CnH2n+2  загальна формула алкану

густина його за нормальними умовами 1.96г/л

M(CnH2n+2)=Vm*p=22,4*1,96=44г/моль

CnH2n+2=44

12n+2n+2=44

14n=42

n=42/14=3

С3Н8-пропан

Пояснення: