5. Щоб зменшити швидкість реакції в 27 разів, при температурному коефіцієнті швидкості – 3,

необхідно знизити температуру на ___ градусів: а) 30; б) 27; в) 9; г) 3.

Ответы на вопрос

Отвечает DELETED.

Ответ:

а) 30;

Объяснение:

V2=V1*y^{(t1-t2)}

y^{(t1-t2)}=V2/V1

3^{(27-t2)}=1/27

27-t2=-3

t2=30