Закінчіть рівняння хімічних реакцій а) кальцій+вода б) кальцій сульфат + барій нітрат в) стронцій

оксид + нітрітна кислота г) хром(VI) оксид + вода

Ответы на вопрос

Отвечает Майская Злата.

Ответ:

а)  CaO+H20=Ca(OH)2

б) CaS04+Ba(N03)2=BaS04+Ca(N03)2

в) SRO + 2HNO3 =SR(NO3)2 + H2O

г) 2Cr03+H20=H2Cr2О7