Скільки солі і води необхідно для приготування 0.5 кг фізіологічного розчину (масова частка солі

0.85%)

Ответы на вопрос

Отвечает Куликова Сонечка.

Ответ:

Объяснение:

m(соли) = m(p-pa)·w=500·0,0085=4,25г

m(H2O) =  m(p-pa) - m(соли) =500-4,25=495,75г