SOS!SOS!SOS! У надлишку кисню спалили кальцій; до продукту згоряння додали надлишок води

пропустили у одержану завись сульфур (IV) оксид до припинення реакції. Напишіть рівняння реакції.​

Ответы на вопрос

Отвечает Мирный Данил.

Відповідь:

2Ca+O2=2CaO

CaO+H2O=Ca(OH)2

Ca(OH)2+SO2=CaSO3+H2O

Пояснення: