визначити маси розчинів натрій хлориду з масовими частками речовини 10% і 20% необхідні для

приготування 300 г розчину цієї самої речовини масовою часткою 12%​ помогите срочно!!30 балов

Ответы на вопрос

Отвечает Котова Лия.

Ответ:

m1=240 г

m2=60 г

Объяснение:

Дано

w1=10 %

w2=20 %

m3=300 г

w3=12 %

Найти

m1,m2-?

Решение

w3=(w1*m1+w2*m2)/m3

m3=m1+m2=300 г

Отсюда

0.12*300=0.1m1+0.2(300-m1)

36=0.1m1+60-0.2m1

0.1m1=24

m1=240 г

m2=300-240=60 г

m1,m2,m3 -это массы растворов