До складу речовини входить Сульфур - 94,11% і Гідроген. Встановіть формулу речовини. ДУЖЕ ПОТРІБНО


Ответы на вопрос

Отвечает Ерошенко Тимур.

Ответ:

H2S сероводород

Объяснение:

w(H)=100-w(S)=100-94.11=5.89%

w(S) = n*Ar(S)/Mr(HxS)

0.9411=32/(x+32)

0.9411(x+32)=32

0.9411x+30.1152=32

х=(32-30,1152)/0,9411

x=2

HxS, если х=2, то это H2S