Вариант 2 2) Вивести молекулярну формулу хлорпохідного, у якою масові частки дорівнюють C -10,1%

, CI –89,9%. Відносна гутина пари цієї сполуки за гелісм - 59,25​

Ответы на вопрос

Отвечает Сикальчук София.

C:Cl = 10.1/12 : 89.9/35.5 = 0.8416 : 2.5324 = 1:3

CCl3 - простейшая формула

D(He) = Mr(X)/Mr(He) ; Mr(X) = D(He) * Mr(He) = 59.25 * 4 = 237

Mr(X)/Mr(CCl3) = 237/118.5 = 2

C2Cl6 - истинная формула

Ответ: C2Cl6