СРОЧЧНОООООО!Установіть молекулярну формулу органічної сполуки, якщо відомо, що масові частки

Карбону та Гідрогену в ньому відповідно дорівнюють 85,7 і 14,3 %. Відносна густина цієї сполуки за повітрям дорівнює 1,45.

Ответы на вопрос

Отвечает Парфенюк Таїса.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

D(повітрям)= 1,45

w(C) = 85,7%

w(Н) = 14,3%

Найти: СхНу -?

M(СхНу) = D(п-рям) * М(п-рям) = 1,45 * 29 = 42,05 г/моль

Знайдемо кількість речовин

n(C) = (42,05 * 85,7%)/12 * 100% = 3

n(H) = (42,05 * 14,3%)/100% = 6

Отже формула С3Н6 - пропилен