Чи можливий перебіг хімічної реакції у водному розчині між такими сполуками: а) натрій карбонат і

калій сульфат б) кальцій карбонат і сульфатна кислота Дайте відповідні пояснення. Складіть молекулярні і йонно-молекулярні рівняння реакції, що відбуваються​

Ответы на вопрос

Отвечает Paradise Paradise.

Відповідь:

б) кальцій карбонат і сульфатна кислота

CaCO3+H2SO4=CaSO4+CO2+H2O

CaCO3+2H⁺+SO4²⁻=Ca²⁺+SO4²⁻+CO2+H2O

CaCO3+2H⁺=Ca²⁺+CO2+H2O

Пояснення: