Установи масу 10,3 моль бензену.Відповідь запиши з точністю до десятих. Наприклад: 123,4 г.


Ответы на вопрос

Отвечает Машкова Саша.

Дано :

n(C₆H₆) = 10,3 моль.

Найти :

m(C₆H₆) = ?

Решение :

\bf n = \frac{m}{M} \Rightarrow \boxed{\bf m = n*M} (M(C₆H₆) = 6Aᵣ(C) + 6Aᵣ(H) = 6*12 + 6*1 = 72 + 6 = 78 г/моль).

m(C₆H₆) = n(C₆H₆)*M(C₆H₆) = 10,3 моль*78 г/моль = 803,4 г.

Ответ :

803,4 г.