Взяли оцтову есенцію 70%. Яку масу води і есенції треба взяти щоб приготувати 200г оцту?


Ответы на вопрос

Отвечает Ахметова Дильназ.

Дано:  

m(р-ну СН3СООН)=200г

w(СН3СООН)=70%=0,7  

______________________

m(СН3СООН)-?

m(Н2О)-?

Розв'язок:

m(реч)=w·m(р-ну)

m(СН3СООН)=0,7·200г=140г

m(Н2О)=m(р-ну)-m(реч)

m(Н2О)=200г-140г=60г