Скільки 20% розчину і 5% розчину потрібно для приготування 600 г 10% розчину


Ответы на вопрос

Отвечает Назарова Лера.

Відповідь:

20                5║1

         10

5                 10║2

2+1=3

m(20% розчину)=600*1/3=200г

m(5% розчину)=600*2/3=400г

Пояснення: