Обчисліть кількість речовини(моль) атомів Гідрогену в етановій кислоті масою 120г.


Ответы на вопрос

Отвечает Васильев Илья.

Відпов

M(CH3COOH)=60г/моль

n=120/60=2моль

в одній молекулі CH3COOH міститься 4 атоми Н, тоді

в одному молі CH3COOH міститься  4 моль Н. В 2 моль кислоти міститься 2*4=8моль атомів Гідрогену

Пояснення: