Напишіть рівняння реакцій, за допомогою яких можна здійснити такі перетворення: ZnCl2–>Zn(OH)

2–>K2SO4–>ZN(OH) 2–>ZnO

Ответы на вопрос

Отвечает Колесников Стас.

Ответ:

1) ZnCl2 + 2NaOH = Zn(OH)2↓ + 2NaCl

2.a) Zn(OH)2 + SO3 = ZnSO4 + H2O

2.b) ZnSO4 + 2K = K2SO4 + Zn↓

3.a) K2SO4 + Ba(OH)2 = 2KOH + BaSO4↓

3.b) 2KOH + Zn(NO3)2 = Zn(OH)2↓ + 2KNO3

4) Zn(OH)2 (t)= ZnO + H2O↑