Обчисліть обем водню з яким взаємодіє а)етин масою 7 г б) етин обемом 5,6 л​


Ответы на вопрос

Отвечает Жимань Іра.

Ответ:

5.6г и 5.6 л водорода.

Объяснение:

Обчисліть обем водню з яким взаємодіє а)етин масою 7 г:

7г. хл

3C2H2↑ + 3H2↑ → C6H12

3×26г/моль. 3×22.4л/моль

х=(7×3×22.4)/(3×26)=5.6г

Обчисліть обем водню з яким взаємодіє б) етин обемом 5,6л:

5.6л. ул

3C2H2↑ + 3H2↑ → C6H12

3×22.4г/моль. 3×22.4л/моль

у=(5.6×3×22.4)/(3×22.4)=5.6л