обчисліть відносну молекулярну масу за хімічною формулою Zn(OH)2 , Na2SO3 , BaO, KOH, H2SO3 ,

SO2 , KNO3 , Al(OH)3 .​

Ответы на вопрос

Отвечает Котик Даша.

Ответ:

Mr(Zn(OH)₂) = 65 + 2×16 + 2×1 = 99 а.е.м.

Mr(Na₂SO₃) = 2×23 + 32 + 3×16 = 126 а.е.м.

Mr(BaO) = 137+16 = 153 а.е.м.

Mr(KOH) = 39+16+1 = 56 а.е.м.

Mr(H₂SO₃) =2×1 + 32 + 3×16 = 82 а.е.м.

Mr(SO₂) = 32 + 2×16 = 64 а.е.м.

Mr(KNO₃) = 39 + 14 + 3×16 = 101 а.е.м.

Mr(Al(OH)₃) = 27 + 3×16 + 3×1 = 78 а.е.м.