Обчислити масові частки кожного елемента в сполуці NoNO3.


Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.

Ответ:

Mr(NoNO3) = 259 + 14 + (16×3) = 321

Объяснение:

Mr(NoNO3) = 259 + 14 + (16×3) = 321

1) W%(No) = 258/321 = 0,81 × 100 = 81%

2)W%(N) = 14/321 = 0,04 × 100 = 4%

3) W%(О3) = 48/321 = 0,15 × 100 = 15%