6 Визначити масові частки елементів у речовині NH4​


Ответы на вопрос

Отвечает Пак Акнур.

Ответ:

Mr[NH4] = Ar[N] + Ar[H] * 4 = 14.0067 + 1.00794 * 4 = 18.03846 = 18

Массовая доля азота (N) = 14.0067 : 18.03846 * 100 = 77.649 %

Массовая доля водорода (H) = 4.03176 : 18.03846 * 100 = 22.351 %

Объяснение: