До розчину що містить 5г аргентум нітрату додали 60г розчину натрій хлорату. Яка масова частка

розчину натрій хлориду якщо увесь аргентум нітрат прореагував​

Ответы на вопрос

Отвечает Мельников Владимир.

Ответ:

AgNO3 + NaCl ==> AgCl + NaNO3

m(AgNO3) = 5 гр.

Практич. m(NaCl) = 60 гр.

n(AgNO3) = m(AgNO3)/M(AgNO3) = 5/170 = 0,029 моль;

n(NaCl) = n(AgNO3) = 0,029 моль;

Теоретич. m(NaCl) = n(NaCl) * M(NaCl) = 0,029 * 58,5 = 1,6965 гр.

W% = [m(теоретич) /m(практич.) ] * 100% = (1.6965/60) * 100% = 2,82%

Объяснение: