Сума коефіцієнтів перед реагуючими речовинами у реакції С3Н6 + О2→ СО2 + H2O дорівнює,


Ответы на вопрос

Отвечает Борисова Дарья.

Ответ:

2H2C=CH-CH3 + 9O2 →(t°) 6CO2 + 6H2O

Левая:

2+9=11

Правая:

6+6=12

Итого:

23  

Объяснение: