Елемент V групи утворює вищій оксид, масова частка оксигену в якому становить 56,34 %. Визначте

елемент, запишіть формулу оксиду, назвіть його та складіть рівняння реакції його взаємодії з киснем.

Ответы на вопрос

Отвечает Штейн Карина.

Відповідь:

X2O5

M(O5)=80

w(X2)=100-56,34=43,66%

M(X2)=80*43,66/56,34=62

M(X)=62/2=31

елемент Фосфор Р

4P+5O2=2P2O5

Пояснення: