Визначте хімічний елемент якщо відносна молекулярна маса його оксиду E2O5 складає 142.Сладіть

електрону формулу даного елемента та синхронізуйте характер його оксиду ДАМ 40 БАЛОВ ! СРОЧНО

Ответы на вопрос

Отвечает Фролов Петя.

ответ: Знайдемо молекулярну масу цього оксиду: Мм (Х 205)= 2х+16·5=2 Загальна формула вищих оксидів елементів п'ятої групи - Х205. х + 80. І ця молекулярна маса оксиду дорівнює 142 за умовою задачі тоді пишемо рівняння з одним невідомим і вирішуємо його:

2х + 80=142

2х=142-80

2х=62

х=62:2

х=31

пятивалентний елемент має відносну атомну масу 31. За таблицею Менделєєва шукаємо елемент, у якого 31 атомна маса. Це Фосфор. Значить формула оксиду Р2О5. Формула кислоти, якій відповідає цей оксид Н3РО4-фосфорна кислота (ортофосфорна кислота)

Объяснение: "це не точно!"