Визначте масу барій хлорид дигідрату, яку потрібно розчинити в 400 г розчину барій хлориду з

масовою часткою солі 0,2, щоб одержати розчин солі з масовою часткою речовини 0,4.

Ответы на вопрос

Отвечает Каравашкин Дима.

m (р-ну)=166,4 г

w(BaCl2)=0,1

m(BaCl2*2H2O)-?

М(BaCl2*2H2O)=208+36=244 г/моль

М(BaCl2)=208 г/моль

w(реч)=m(розч.реч)/m(р-ну), m(реч)=w(розч.реч)*m(р-ну)

n=m/M , m=n*М

Яка маса BaCl2 в розчині m(реч)=w(розч.реч)*m(р-ну)=0,1*166,4=16,64 г

Яка кількість речовини BaCl2 : n=m/M=16,64/208=0,08 моль

В 1 молі BaCl2*2H2O міститься 1 моль BaCl2,

значить n (BaCl2)= n (BaCl2*2H2O)=0,08 моль

Яка маса кристалогідрату m(BaCl2*2H2O)= n*М=0,08*244=19,52 г

так ....

сори если не так