Відомо, що сучасне повітря складається приблизно на 3/4 з азоту та 1/4 з кисню, а його середня

молярна маса становить близько 29 г//моль. Припустимо, що повітря може складалось із вугликеслого газу CO2 та метану CH4 у приблизно рівних співідношенях. Якою була б молярна маса повітря? 29 г/моль 44 г/моль 25 г/моль 30 г/моль​

Ответы на вопрос

Отвечает Красовская Виктория.

Ответ:

30

Объяснение:

M (CO2)=12+16*2=44

M(CH4)=12+1*4=16

44*0.5+16*0.5=30