Яка маса нітрогену вноситься в грунт із 40 кг селітри NH4NO3?​


Ответы на вопрос

Отвечает Окопская Ярослава.

Ответ:

14кг

Объяснение:

Спочатку з'ясуємо формульну масу речовини.

Mr = Ar(N) + 4Ar(H) + Ar(N) + 3Ar(O) = 14 + 4 * 1 + 14 + 16 * 3 = 80 а. о. м.

Тепер знайдемо масову частку нітрогену:

w(N) = n * Ar(N) / Mr = 2 * 14 / 80 = 35%

40 * 35% = 14кг

Відповідь: 14 кг