потреба нітрогену у грунті 40 кг на 1 га. обчисліть скільки тонн аміачної селітри слід внести в

грунт на площу 10 га.

Ответы на вопрос

Отвечает Стенарь Бодя.

На 10 га надо 400 кг N

1 моль NН4NО3 содержит 28 г N

Т.е. надо 40 * 10^4 / 28 моль селитры

M(NН4NО3) = 80г/ моль

m(NН4NО3) = 80*40*10^4 / 28 г = 1,14 10^6 г = 1,14 т