4. Де більше молекул: у порції K2SO4 масою 50 г чи порції кисню об'ємом 25 л?​


Ответы на вопрос

Отвечает Llorens Natasha.

Ответ:

n (K2SO4) = m/M = 50г/174г/моль = 0,29моль

n(O2) = V/Vm = 25л/ 22,4л/моль = 1,1моль

n(O2) > n(K2SO4)

N(O2) > N(K2SO4)

Объяснение: