ПОМОГИТЕЕ Визначити масу осаду який утвориться при взаємодії 416г барій хлориду з сульфотною

кислотою

Ответы на вопрос

Отвечает Аванесян Юлиана.

Ответ:

466г сульфата бария выпадет в осадок

Объяснение:

416г. хг

BaCl2 + H2SO4 = BaSO4↓ + 2HCl

208г/моль. 233г/моль

х=(416×233)/208=466г