СРОЧНО ПОЖАЛУЙСТА ПОМОГИТЕ!! До складу напою кока-кола входять вода H2O, вуглекислий газ CO2,

карбонатна  H2CO3 та ортофосфатна H3PO4 кислоти, сахарози C12H22O11, кофеїн C8H10N4O2 тощо. Обчисліть відносні молекулярні маси цих сполук і розташуйте формули речовин за зменшенням відносних мас їхніх молекул.​

Ответы на вопрос

Отвечает Альшевский Захар.

Ответ:

=342

Объяснение:

Mr(H²CO²)=2×1+1×12+2×16=46

Mr(H2PO4)=2×1+1×31+4×16=97

Mr(C12H22O11)=12×12+22×1+11×16=342