Визначити масу сульфатної кислоти кількістю речовин 0.01 моль


Ответы на вопрос

Отвечает Молдахан Аяжан.

Ответ:

0.98

Объяснение:

n(H2SO4) = m(H2SO4)/M(H2SO4) =>

m(H2SO4) = n(H2SO4)*M(H2SO4) = 0.01* 98 = 0.98