Лимонна кислота широко використовується у багатьох харчових виробництвах, при виробництві напоїв,

желе, карамелі, як харчова добавка Е-330, її формула С6Н8О7. Визнач масові частки елементів у даній речовині (2 бали)

Ответы на вопрос

Отвечает Борцова Божена.

Ответ:

Объяснение:

HOOC-CH2-C(OH)COOH-CH2COOH

Молекулярная масса лимонной кислоты: 192

w(C)=6×Ar(C)/Mr(С6Н8О7)=6×12/192=0,375×100 %=37,5%

w(Н)=8×Ar(Н)/Mr(С6Н8О7)=8×1/192= 0,042×100% =4,2%

w(О)=7×Ar(О)/Mr(С6Н8О7)=7×16/192=0,583×100 %=58,3%