Обчислить масову частку увіцотках гидрогена в речовині,формула якои С4Н6помогите пожалуйста ​


Ответы на вопрос

Отвечает Лысенко Елизавета.

Ответ:

11.12%

Объяснение:

Уся молярна маса цієї речовини (12 × 4 + 1 × 6 = 54 грам/моль) - 100%, тоді молярна маса гідрогену у цій сполуці (6 грам/моль) - х%. Складемо пропорцію:

54 - 100 %

6 - х%

х = 6 × 100 ÷ 54 = 11.12%