Обчисліть кiлькiсть атомів Гідрогену у воднi кiлькiстю речовини 8 моль.


Ответы на вопрос

Отвечает Пилипенко Даниил.

Формула кількості речовини:

n = \frac{N}{N_A}, де N — це кількість частинок речовини (молекул, атомів, йонів), а N_A = 6,02 \cdot 10^{23} моль⁻¹ — стала Авогадро.

Звідси, N = n \cdot N_A — фомула кількості частинок.

Обчислимо кількість молекул водню у 8 моль:

N (H_2) = 8 \cdot 6,02\cdot 10^{23} = 48,16 \cdot 10^{23}.

Одна молекула водню складається з двох атомів Гідрогену, тож:

N (H)= 2\cdot 48,16 \cdot 10^{23}= 96,32 \cdot 10^{23}.

Відповідь: 96,32 \cdot 10^{23}.