пожалуйста нужна ваша помощь обчисліть масу фосфору, який прореагує з киснем (O2) масою 8г, якщо в

результаті реакції утворився фосфор (v) оксид (P2O5) масою 21 г​

Ответы на вопрос

Отвечает Фаворский Олег.

Відповідь:

4P+5O2=2P2O5

M(P2O5)=142г/моль

M(P)=31г/моль

n(P2O5)=21/142=0,15моль

n(P)n:(P2O5)=4:2=2:1

n(P)=0,15/2=0,075моль

m(P)=0,075*31=2,325г

Пояснення: