Обчисліть масу і кількість молекул та атомів у 0.2 моль речовини CuSO4СРОЧНО​


Ответы на вопрос

Отвечает Алексеева Вероника.

m (CuSO4) = n*M = 0.2*160 = 32

N (CuSO4) = 0.2*6.02*10{23} = 1.204*10{23}