Визнач хімічний елемент E за умови, що маса його атома становить 5,312 - 10-23 г, а атома Карбону

1,99. 10-23 г. Як називають просту ре- човину, утворену цим хімічним елементом? Напиши формули оксидів, у яких хімічний елемент Е виявляє валентності IV, VI. СРОЧНО ПОМОЖІТЬ ДАЮ 60 БАЛОВ!!!!!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Ланчези Влад.

Ответ:

В описании

Объяснение:

За атомную единицу массы принята 1/12 часть массы атома углерода, находим её значение в граммах:

1,99*10^-23/12 =1,6583333*10^-24

находим массу данного элемента в атомных единицах массы

5.312*10^-23/1,6583333*10^-24= 32

Элемент сера S

Оксиды SO2 (валентность 4) SO3 (валентность 6)