1.Знайти молярну масу простої речовини, якщо 3,5 моль ї мають масу 84 г. Яка речовина? 2.Який

об'єм займає 0,1 моля водню Н,?3.Знайти густину метану СH, за воднем Н.ДОПОМОЖІТЬ!!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Петрова Маша.

Ответ:

1)Дано:

кількість речовини(n,v)= 3,5 моль

Маса(m)=84г

Молярну масу(M)-?

M(x)(x- це невідома речовина)=m:n

M(x)=84г:3,5моль=24г/моль

Це речовина-Мg(Магній)

2)Дано:

n,v(H2)=0,1моль

V(H2)-?

V(H2)=VM•n(H2)=22,4л•0,1моль=2,24л(M также как и 2 в Н пишите)

3)Дано:

СН4

Н2

DH2(СН4)-?

DH2(CH4)=Mr(CH4):Mr(H2)=12+4:2=8

Объяснение:

Там где делить(двокрапка) пишите в дробях

Н2 возле D в третьем задании пишите так же как и 2 в Н

Надеюсь всё понятно :)