Який об'єм займає 0,1 моль азоту (N2)?


Ответы на вопрос

Отвечает Zhienbayev Nyrlan.

Ответ:

V = n * Vm = 0,1 * 22,4 = 2,24л

V(N2) = 2,24л

Объяснение: