Скільки молей складає порція сульфатної кислоти яка містить 18,06•10²³ молекулочень срочно​


Ответы на вопрос

Отвечает Пафиков Виктор.

Ответ:

n = N / NA = 18,06 * 10²³ / 6,02 * 10²³ = 3 моль

n = 3 моль

Объяснение: