Обчисліть скільки молекул і атомів у кальцій ортофосфаті (K3PO4) кількістю речовини 4 маль.​


Ответы на вопрос

Отвечает Меркулов Владимир.

Ответ:

N=n×Na=4×6×10²³=24×10²³

Объяснение:

Можно лайк пж