Кількість атомів у формульній одиниці Ca(PO³)² становить а)3 б)8 в)9 г)5​


Ответы на вопрос

Отвечает Шилков Матвей.

Ответ:

в) 9

Объяснение:

Са = 1

Р = 2

О = 3×2 = 6

Кількість атомів = 1+2+6 = 9