Скільки моль містить порція йоду (2) масою 508 г?


Ответы на вопрос

Отвечает Михайлова Яна.

Ответ:

n(I₂) = m / M = 508 / 127 * 2 = 508г / 254г/моль = 2 моль

n(I₂) = 2 моль

Объяснение: