Обчислити, який об'єм буде займати азот N2 масою 105 г​


Ответы на вопрос

Отвечает Хисметолла Маха.

Відповідь:

84 л

Пояснення:

M(N2)=14×2=28 г/моль

Знайдемо кількість речовини (ню) абовона ще позначається літерою n.

n=m÷M

n=105÷28=3,75 моль

V=n×Vm

(Vm=22,4 - стала величина)

V=3,75×22,4=84 л