Якою масою натрій гідроксиду можна розчинити 35,5 г фосфор (5) оксид? 8 клас Срочно!!! Пояснення

обов'язково!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Петюль Илья.

Ответ:

6NaOH(1,5моль)+P2O5-->2Na3PO4 + 3H2O

n(P2O5)=m(P2O5):M(P2O5)=35,5:142=0,25 моль

m(NaOH)=n(NaOH)×M(NaOH)=1,5×40=60 г

Ответ: 60 г