Взято 14,7 г сульфатної кислоти. Знайдіть кількість речовини кислоти 0,5 моль 1)1 моль 2)0,25

моль 3)0,15 моль​

Ответы на вопрос

Отвечает Звягин Леша.

Ответ:

3) 0.15 моль

Объяснение:

Дано:

m(H2SO4)=14.7

n(H2SO4)-?

n=m/M

M(H2SO4)= 2+32+16•4=98 г/моль

n=14.7/98=0.15 моль