4. Обчисліть молярну масу невідомої сполуки X, знаючи, що її відносна густина за азотом (N)) 3.​


Ответы на вопрос

Отвечает Мухтаров Дима.

Ответ:

……………………………

Объяснение:

…………………………


Отвечает Щербаченко Алексей.

Дано:

DN2 (Х)=3

______________

М(Х)-?

Розв'язок:

М(Х)=D*М(N2)    

М(N2)=28г/моль

М(Х)=3*28=84г/моль