Обчисліть масу сульфатної кислоти (H2SO4 ) порцією 0,5 моль


Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.

Відповідь:

49 г

Пояснення:

Дано:
n(H2SO4)=0,5 моль

Знайти:

m(H2SO4)-?

Розв'язання:

За формулою n=m/M знайдемо m.

m=M*n

M(H2SO4)=2*1+32+4*16=98 г/моль
m(H2SO4)=98 г/моль*0,5 моль=49 г
Відповідь:m(H2SO4)=49 г